Apothéka.sk
Spravodajstvo z EÚTlačové správy Bolesť Cestovanie Editorial Informačné technológie ComorraPharm sro. Liečivé rastliny - Fytoterapia Medicínska história Medicínska technika Novinky Očkovanie Odborník radí Predstavujeme Vám… Prevencia Psychológia, neurológia Rodinný lekár Rozhovory Trendy v Európe Ústna hygiena Veterinárna sekcia Vitamíny, minerály a potravinové doplnky Vývoj & trendy vo farmácii Vývoj v medicíne Zákony, poisťovne Zdravá krása Zdravá racionálna výživa Zdravotnícka legislatíva Zdravý pohyb Zdravý životný štýl Životné prostredie

Informácie o produktoch Kompilácia, rešeršná práca Pôvodný článok PR článok - platená inzercia Preklad Vyhlásenia, Informácie, Výzvy

2011 / 4, 3, 2, 1
2010 / 4, 3, 2
2009 / 4, 3, 2, 1
2008 / 4, 3, 2, 1
2007 / 4, 2
2006 / 3, 1
2005 / 4, 3, 2, 1
2004 / 4, 3, 2, 1
2003 / 4, 3, 2, 1
2002 / 4, 3, 2, 1
2001 / 4, 3, 2, 1
2000 / 4, 3
Informačné technológie

Tristan Taorminová
Tajemství análního sexu
12,92 EUR
(389,23 SKK)
Matt Ridley
Červená královna
17,07 EUR
(514,25 SKK)
Eva Gizowska
Směle do postele
7,73 EUR
(232,87 SKK)
Prepočítané konverzným kurzom 30,1260 SK = 1 EUR
Práve čítate číslo 2011/4 - Vitamíny, minerály a potravinové doplnky - PR článok - platená inzercia
piatok, 19. Január 2020 | dátum ostatnej aktualizácie: 10. Marec 2012 9:10

Keď to v posteli nefunguje
Imperial VITAMINS, s.r.o., Horná 13, 038 61 Vrútky - 19.11.2011

V súčasnosti sa čoraz častejšie stretávame s problémami v partnerských vzťahoch o ktorých je asi málokomu príjemné hovoriť. No je veľmi dôležité tieto tabuizované témy "rozlúsknuť ", hovoriť o nich a hlavne ich riešiť. Mnohé páry sa už zmierili s tým, že ich sexuálny život už asi nikdy nebude plnohodnotný. Pre tieto páry a aj pre tých, ktorý by chceli svoj sexuálny život ešte trošku viac okoreniť je tu dobrá správa. Tieto problémy Vám pomôžu vyriešiť prírodné výživové doplnky s ktorými Váš sexuálny život dostane nový rozmer.

Jedine príroda vie jednoducho, rýchlo a hlavne bezpečne vyriešiť problémy nášho psychického aj fyzického zdravia. Samozrejme ide aj o to aký máte problém, ale o to dôležitejšie je pre Vás nájsť jeho najlepšie riešenie teraz, no aj s ohľadom do budúcnosti. Viete ako to riešiť?

Všetky ženy túžia byť milované a iba máloktorá z nás si neuvedomuje, že spolu s láskou súvisia aj naše vnútorné pocity a naplnenie našich túžob nie je vždy také ľahké. Za naším uspokojením nestojí vždy iba mužova potencia, ale problémy nám môže spôsobiť aj nízka hladina androgénov a estrogénov, zlá psychická pohoda či iné faktory nášho života.

Aphrodisia „V“ pre ženy je prírodný produkt formulovaný z výťažkov vybraných bylín s overeným afrodiziakálnym účinkom. Kombinácia týchto bylín z rôznych končín sveta, ktoré preukázateľne zvyšujú libido či pomáhajú zintenzívniť sexuálnu túžbu a záujem, stimulujú sexuálne funkcie Vám pomôžu zlepšiť pôžitok z prežitého večera. Aphrodisia „V“ pre ženy má ambície doviesť nás až na vrchol potešenia ako aj zmeniť náš postoj ku sexu či dospieť k prirodzenému vyvrcholeniu. Pôsobením unikátnej kombinácie prírodných látok napomáha procesu, ktorý začína na úrovni centrálneho nervového systému, stupňujúceho pohlavné vzrušenie, ktoré vrcholí orgazmom. Aj keď je ešte veľa vecí v tejto oblasti zahalených rúškom tajomstva a v našej spoločnosti je táto téma chápaná ako tabu, nemôžeme ju obchádzať. V 21.storočí ešte stále až 15% žien nepozná tento pocit, keď mozog zažíva neurónový ohňostroj vyvolaný v limbickom systéme a príčin prečo zdravá žena nemôže dosiahnuť vrchol je viacero. Keď si odmyslíme psychické, traumatické či zdravotné príčiny, predsudky, partnerský nesúlad tak nie je dôvod neísť s Aphrodisiou „V“ pre ženy až na vrchol, bez zbytočného predstierania! No problémy s poklesom libida a taktiež problémy s erekciou sa čoraz častejšie vyskytujú aj u mužskej časti populácie.

Prečo by som mal skúšať ďalší z tisíca produktov na našom trhu zameraných na potenciu či zvýšenie výkonnosti. Veď ja s tým nemám problém, povie si takmer každý muž. Aspoň pred všetkými kamarátmi to tak všetci prezentujeme a málokto si prizná problémy v posteli. Nejde o to, ako presviedčame naše okolie o svojej potencii, ale o to či sme naozaj spokojní sami so sebou. Dokážeme si sami kriticky povedať, že vekom klesá aj naša potencia?

Aphrodisia „V“ pre mužov je prírodný produkt zložený z unikátnej kombinácie piatich rastlín z rôznych kútov sveta a L-arginínu. Aphrodisia „V“ pre mužov je dobrou správou pre všetkých ,ktorí si vážia každú chvíľku strávenú s partnerom a vedia alebo chcú si užiť svoj život naplno. Myslíme si, že väčšina dobrých manželov či partnerov chce byť aj dobrými milencami. Tak prečo váhať a nevyskúšať produkt, ktorý pomáha vyriešiť dlhodobé problémy? Keby ste vedeli , že sa to dá elegantne riešiť bez liekov, tak by ste stále váhali s pravidelným užívaním čisto prírodného produktu a radi sa vyhli rozhovorom typu : „Myslím si, že si skvelý, ale...“ alebo snáď „Bolo to výborné, ale...“? Určite. Poďte teda až na vrchol, zlepšite Vaše postavenie!!!Čítajte ďalej...
PREHĽAD ČÍSLA
   
 REKLAMA
Vaše zdravie z prírody
VIAC »   
ODPORÚČAME
Poďte až na vrchol. ... už žiadne predstieranie
Prepočítané konverzným kurzom
1 EUR = 30,1260 SK
VIAC TOVAROV »   


Copyright © 1996-2020 ComorraPharm s.r.o.
© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.
Články sú aktualizované a upravované publikačným systémom IPSA2002.