Apothéka.sk
Spravodajstvo z EÚTlačové správy Bolesť Cestovanie Editorial Informačné technológie ComorraPharm sro. Liečivé rastliny - Fytoterapia Medicínska história Medicínska technika Novinky Očkovanie Odborník radí Predstavujeme Vám… Prevencia Psychológia, neurológia Rodinný lekár Rozhovory Trendy v Európe Ústna hygiena Veterinárna sekcia Vitamíny, minerály a potravinové doplnky Vývoj & trendy vo farmácii Vývoj v medicíne Zákony, poisťovne Zdravá krása Zdravá racionálna výživa Zdravotnícka legislatíva Zdravý pohyb Zdravý životný štýl Životné prostredie

Informácie o produktoch Kompilácia, rešeršná práca Pôvodný článok PR článok - platená inzercia Preklad Vyhlásenia, Informácie, Výzvy

2011 / 4, 3, 2, 1
2010 / 4, 3, 2
2009 / 4, 3, 2, 1
2008 / 4, 3, 2, 1
2007 / 4, 2
2006 / 3, 1
2005 / 4, 3, 2, 1
2004 / 4, 3, 2, 1
2003 / 4, 3, 2, 1
2002 / 4, 3, 2, 1
2001 / 4, 3, 2, 1
2000 / 4, 3
Informačné technológie

Martin Baxendale
Děsně sprostá knížka o pinďourech
3,01 EUR
(90,68 SKK)
Lisa Sussmanová
350 tipov na najlepší sex
8,80 EUR
(265,11 SKK)
Hanka Fifková
Erotické představy žen
6,87 EUR
(206,97 SKK)
Prepočítané konverzným kurzom 30,1260 SK = 1 EUR
Práve čítate číslo 2011/4 - Vitamíny, minerály a potravinové doplnky - PR článok - platená inzercia
nedeľa, 28. Február 2020 | dátum ostatnej aktualizácie: 10. Marec 2012 9:10

Keď to v posteli nefunguje
Imperial VITAMINS, s.r.o., Horná 13, 038 61 Vrútky - 19.11.2011

V súčasnosti sa čoraz častejšie stretávame s problémami v partnerských vzťahoch o ktorých je asi málokomu príjemné hovoriť. No je veľmi dôležité tieto tabuizované témy "rozlúsknuť ", hovoriť o nich a hlavne ich riešiť. Mnohé páry sa už zmierili s tým, že ich sexuálny život už asi nikdy nebude plnohodnotný. Pre tieto páry a aj pre tých, ktorý by chceli svoj sexuálny život ešte trošku viac okoreniť je tu dobrá správa. Tieto problémy Vám pomôžu vyriešiť prírodné výživové doplnky s ktorými Váš sexuálny život dostane nový rozmer.

Jedine príroda vie jednoducho, rýchlo a hlavne bezpečne vyriešiť problémy nášho psychického aj fyzického zdravia. Samozrejme ide aj o to aký máte problém, ale o to dôležitejšie je pre Vás nájsť jeho najlepšie riešenie teraz, no aj s ohľadom do budúcnosti. Viete ako to riešiť?

Všetky ženy túžia byť milované a iba máloktorá z nás si neuvedomuje, že spolu s láskou súvisia aj naše vnútorné pocity a naplnenie našich túžob nie je vždy také ľahké. Za naším uspokojením nestojí vždy iba mužova potencia, ale problémy nám môže spôsobiť aj nízka hladina androgénov a estrogénov, zlá psychická pohoda či iné faktory nášho života.

Aphrodisia „V“ pre ženy je prírodný produkt formulovaný z výťažkov vybraných bylín s overeným afrodiziakálnym účinkom. Kombinácia týchto bylín z rôznych končín sveta, ktoré preukázateľne zvyšujú libido či pomáhajú zintenzívniť sexuálnu túžbu a záujem, stimulujú sexuálne funkcie Vám pomôžu zlepšiť pôžitok z prežitého večera. Aphrodisia „V“ pre ženy má ambície doviesť nás až na vrchol potešenia ako aj zmeniť náš postoj ku sexu či dospieť k prirodzenému vyvrcholeniu. Pôsobením unikátnej kombinácie prírodných látok napomáha procesu, ktorý začína na úrovni centrálneho nervového systému, stupňujúceho pohlavné vzrušenie, ktoré vrcholí orgazmom. Aj keď je ešte veľa vecí v tejto oblasti zahalených rúškom tajomstva a v našej spoločnosti je táto téma chápaná ako tabu, nemôžeme ju obchádzať. V 21.storočí ešte stále až 15% žien nepozná tento pocit, keď mozog zažíva neurónový ohňostroj vyvolaný v limbickom systéme a príčin prečo zdravá žena nemôže dosiahnuť vrchol je viacero. Keď si odmyslíme psychické, traumatické či zdravotné príčiny, predsudky, partnerský nesúlad tak nie je dôvod neísť s Aphrodisiou „V“ pre ženy až na vrchol, bez zbytočného predstierania! No problémy s poklesom libida a taktiež problémy s erekciou sa čoraz častejšie vyskytujú aj u mužskej časti populácie.

Prečo by som mal skúšať ďalší z tisíca produktov na našom trhu zameraných na potenciu či zvýšenie výkonnosti. Veď ja s tým nemám problém, povie si takmer každý muž. Aspoň pred všetkými kamarátmi to tak všetci prezentujeme a málokto si prizná problémy v posteli. Nejde o to, ako presviedčame naše okolie o svojej potencii, ale o to či sme naozaj spokojní sami so sebou. Dokážeme si sami kriticky povedať, že vekom klesá aj naša potencia?

Aphrodisia „V“ pre mužov je prírodný produkt zložený z unikátnej kombinácie piatich rastlín z rôznych kútov sveta a L-arginínu. Aphrodisia „V“ pre mužov je dobrou správou pre všetkých ,ktorí si vážia každú chvíľku strávenú s partnerom a vedia alebo chcú si užiť svoj život naplno. Myslíme si, že väčšina dobrých manželov či partnerov chce byť aj dobrými milencami. Tak prečo váhať a nevyskúšať produkt, ktorý pomáha vyriešiť dlhodobé problémy? Keby ste vedeli , že sa to dá elegantne riešiť bez liekov, tak by ste stále váhali s pravidelným užívaním čisto prírodného produktu a radi sa vyhli rozhovorom typu : „Myslím si, že si skvelý, ale...“ alebo snáď „Bolo to výborné, ale...“? Určite. Poďte teda až na vrchol, zlepšite Vaše postavenie!!!Čítajte ďalej...
PREHĽAD ČÍSLA
   
 REKLAMA
Vaše zdravie z prírody
VIAC »   
ODPORÚČAME
Poďte až na vrchol. ... už žiadne predstieranie
Prepočítané konverzným kurzom
1 EUR = 30,1260 SK
VIAC TOVAROV »   


Copyright © 1996-2020 ComorraPharm s.r.o.
© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.
Články sú aktualizované a upravované publikačným systémom IPSA2002.