APOTHÉKA - odborno-informačný štvrťročník pre zákazníkov lekárne

Keď to v posteli nefunguje
Imperial VITAMINS, s.r.o., Horná 13, 038 61 Vrútky

V súčasnosti sa čoraz častejšie stretávame s problémami v partnerských vzťahoch o ktorých je asi málokomu príjemné hovoriť. No je veľmi dôležité tieto tabuizované témy "rozlúsknuť ", hovoriť o nich a hlavne ich riešiť. Mnohé páry sa už zmierili s tým, že ich sexuálny život už asi nikdy nebude plnohodnotný. Pre tieto páry a aj pre tých, ktorý by chceli svoj sexuálny život ešte trošku viac okoreniť je tu dobrá správa. Tieto problémy Vám pomôžu vyriešiť prírodné výživové doplnky s ktorými Váš sexuálny život dostane nový rozmer.

Jedine príroda vie jednoducho, rýchlo a hlavne bezpečne vyriešiť problémy nášho psychického aj fyzického zdravia. Samozrejme ide aj o to aký máte problém, ale o to dôležitejšie je pre Vás nájsť jeho najlepšie riešenie teraz, no aj s ohľadom do budúcnosti. Viete ako to riešiť?

Všetky ženy túžia byť milované a iba máloktorá z nás si neuvedomuje, že spolu s láskou súvisia aj naše vnútorné pocity a naplnenie našich túžob nie je vždy také ľahké. Za naším uspokojením nestojí vždy iba mužova potencia, ale problémy nám môže spôsobiť aj nízka hladina androgénov a estrogénov, zlá psychická pohoda či iné faktory nášho života.

Aphrodisia „V“ pre ženy je prírodný produkt formulovaný z výťažkov vybraných bylín s overeným afrodiziakálnym účinkom. Kombinácia týchto bylín z rôznych končín sveta, ktoré preukázateľne zvyšujú libido či pomáhajú zintenzívniť sexuálnu túžbu a záujem, stimulujú sexuálne funkcie Vám pomôžu zlepšiť pôžitok z prežitého večera. Aphrodisia „V“ pre ženy má ambície doviesť nás až na vrchol potešenia ako aj zmeniť náš postoj ku sexu či dospieť k prirodzenému vyvrcholeniu. Pôsobením unikátnej kombinácie prírodných látok napomáha procesu, ktorý začína na úrovni centrálneho nervového systému, stupňujúceho pohlavné vzrušenie, ktoré vrcholí orgazmom. Aj keď je ešte veľa vecí v tejto oblasti zahalených rúškom tajomstva a v našej spoločnosti je táto téma chápaná ako tabu, nemôžeme ju obchádzať. V 21.storočí ešte stále až 15% žien nepozná tento pocit, keď mozog zažíva neurónový ohňostroj vyvolaný v limbickom systéme a príčin prečo zdravá žena nemôže dosiahnuť vrchol je viacero. Keď si odmyslíme psychické, traumatické či zdravotné príčiny, predsudky, partnerský nesúlad tak nie je dôvod neísť s Aphrodisiou „V“ pre ženy až na vrchol, bez zbytočného predstierania! No problémy s poklesom libida a taktiež problémy s erekciou sa čoraz častejšie vyskytujú aj u mužskej časti populácie.

Prečo by som mal skúšať ďalší z tisíca produktov na našom trhu zameraných na potenciu či zvýšenie výkonnosti. Veď ja s tým nemám problém, povie si takmer každý muž. Aspoň pred všetkými kamarátmi to tak všetci prezentujeme a málokto si prizná problémy v posteli. Nejde o to, ako presviedčame naše okolie o svojej potencii, ale o to či sme naozaj spokojní sami so sebou. Dokážeme si sami kriticky povedať, že vekom klesá aj naša potencia?

Aphrodisia „V“ pre mužov je prírodný produkt zložený z unikátnej kombinácie piatich rastlín z rôznych kútov sveta a L-arginínu. Aphrodisia „V“ pre mužov je dobrou správou pre všetkých ,ktorí si vážia každú chvíľku strávenú s partnerom a vedia alebo chcú si užiť svoj život naplno. Myslíme si, že väčšina dobrých manželov či partnerov chce byť aj dobrými milencami. Tak prečo váhať a nevyskúšať produkt, ktorý pomáha vyriešiť dlhodobé problémy? Keby ste vedeli , že sa to dá elegantne riešiť bez liekov, tak by ste stále váhali s pravidelným užívaním čisto prírodného produktu a radi sa vyhli rozhovorom typu : „Myslím si, že si skvelý, ale...“ alebo snáď „Bolo to výborné, ale...“? Určite. Poďte teda až na vrchol, zlepšite Vaše postavenie!!!

Copyright © Comorra Pharm s.r.o. 2000-2019
Články sú aktualizované a upravované publikačným systémom IPSA2002.